Cayman Islands

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Cayman Islands

Nemovitosti na prodej v Kajmanských ostrovech

Kajmanské ostrovy jsou anglické území v zámoří a nacházejí se v západní části Karibského moře. Jsou složeny ze tří ostrovů. Grand Cayman, největší, je známý pro přímořské letoviska a četné lokality pro šnorchlování a potápění. Cayman Brac je oblíbeným výchozím bodem pro výlety na moři. Konečně, malý ostrov Cayman, je domovem fauny bohaté na druhy, od ohrožených iguánů až po mořské ptáky, jako jsou jestřáby s červenými nohama.

To je také ideální místo k vlastnictví nemovitostí a hledat nemovitosti k prodeji na Kajmanských ostrovech.

Bez ročního vlastnictví, daně z příjmů nebo daně z příjmů právnických osob nebo kapitálových zisků v Caymanu, koupě nemovitosti k prodeji na Kajmanských ostrovech jistě stojí za zvážení. Navíc, s tak silným trhem s nájemným, může také vytvořit inteligentní investice. Přínosem pro investování je, že řada nemovitostí k prodeji na Cayman Island, domy, vily, studio a bytové domy jsou vhodné pro každého kupujícího.

Pozemek je i nadále solidní investicí na Kajmanských ostrovech, takže je to dobrá doba pro koupi nemovitosti k prodeji na Kajmanských ostrovech. V oblastech, jako je Crystal Harbor, CI Yacht Club a ostrov Patrick, došlo k výraznému nárůstu objemu pozemků prodaných v posledních letech.

Pokud hledáte nemovitosti k prodeji na Kajmanských ostrovech, najdete širokou škálu architektonických stylů a obrovské rozpětí cenových bodů.

Zatímco vývoj byl aktivní v oblasti Seven Mile Beach, George Town neviděl mnoho zlepšení. Vláda slíbila, že se bude snažit revitalizovat oblasti, které hodnotí kapitál kolem historických památek a ulic pro pěší, ale těšíme se na konkrétnější plán

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Cod. 6920

Prodat Panský velkostatek, Cayman Islands, George Town, George Town, C/

Reserved negotiation
Prodat
Panský velkostatek

170 m²
SOLARES urbanizované, na silnici Baytoa, vedle Hispanoamericana Ave, nebo spousta 170m2 a více, se všemi nainstalovanými službami, TITLES k dispozici,...
Mapa, vývoj cen a statistiky
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB